Με μια ανάρτηση στα social media η Ευρυδίκη αποχαιρέτησε την πιο πιστή θαυμάστρια της, η οποία μάλιστα ήταν δημιουργός της διαδικτυακής σελίδας με όλα τα μουσικά νέα της τραγουδίστριας.
Όσοι αγάπησαν την Ευρυδίκη δεν υπήρχε περίπτωση να μην αγαπήσουν και τη Μαρία.
Η Μαρία βρισκόταν πάντα στο πλευρό της και ένωνε με το δικό της μοναδικό τρόπο, όλους τους θαυμαστές της Κύπριας τραγουδίστριας .
Δημοσιεύοντας μια κοινή τους φωτογραφία από το παρελθόν, η Ευρυδίκη αποχαιρετά την αγαπημένη της Μαρία με τους στίχους από το τραγούδι «Fly» της Celine Dion.
Η Ευρυδίκη, με την ανάρτηση αυτή, ενημέρωσε για την απώλεια του αγαπημένου της προσώπου, με τους διαδικτυακούς της φίλους να εκφράζουν τη λύπη τους με τα σχόλια κάτω από την ανάρτησή της.
![Alldaynews.gr 🥲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1.5/16/1f972.png)
![Alldaynews.gr 🥲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1.5/16/1f972.png)
Τώρα όλες οι ειδήσεις του alldaynews.gr στο Google News.
To «alldaynews.gr» αποποιείται κάθε ευθύνη από τις αναδημοσιεύσεις άρθρων τρίτων ιστοσελίδων, για τα οποία (άρθρα) την ευθύνη την έχει ο υπογράφων ως πηγή.